ما متخصص

کیفیت هستیم

درباره شرکت صدف پک

شرکت صنایع پلاستیک صدف توس با نام تجاری صدف پک در سال 1365 به عنوان نخستین تولید کننده انواع ظروف بسته بندی زعفران و خشکبار در ایران، فعالیت خود را آغاز نمود. خط مشی صدف پک از بدو فعالیت خود تا کنون، ایجاد تحول در صنعت بسته بندی زعفران و خشکبار با رویکرد مشتری مداری و محوریت حفظ کرامت مشتری بوده است. اکنون پس از گذشت بیش از سی سال، این مجتمع با تکیه بر دانش فنی، تیمی متخصص و مجرب و بهره مندی از تجربه حاصل از تعامل دیرینه با مشتریانی فرهیخته، این افتخار را دارد که به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت بسته بندی زعفران و خشکبار، محصولات خود را به سراسر دنیا صادر نماید

##tt##-

ماموریت ما

ما در مجموعه صدف پک بر این باوریم :
برای پریدن باید دو بال داشت. پس همواره خواهیم کوشید تا با تولید ظروفی فاخر برای محصولات نفیس شما، پرِ پرواز
برند شما باشیم تا محصولاتتان در افق های دور و نزدیک همچون ستاره ای بدرخشند .
پویایی، نوآوری و پویش مداوم بازار در راستای بروز بودن، سرلوحه ما در مجموعه صدف برای تحقق رضایتمندی مشتریانمان بوده، هست و خواهد بود .
همچنین حضور مدیران و پرسنل لایق و کارآمد به منظور تدوین استراتژیهای متنوع در حوزه های گوناگون و پوشاندن جامه عمل به اهداف کوتاه مدت و
بلند مدت مجموعه در راستای رشد و توسعه پایدار، از اولویت های مجموعه صدف می باشد .
همکاری با برترین برندهای عرصه زعفران و خشکبار جهان و تامین ظروف بسته بندی ایشان از دیگر اولویت های مجموعه صدف می باشد. ما به
مشتریانمان متعهدیم تا ظروفی را طراحی و تولید کنیم که به هرچه بهتر دیده شدن محصولاتشان کمک کرده و درخور نام برندشان باشد .
شرکت صدف پک با تولید ظروفی با کیفیت و شفافیت بالا، درخشش را به محصولات شما هدیه خواهد کرد.

##tt##-

ویژن ما

ما در صدف پک می کوشیم تا با تولید ظروف بسته بندی منحصر بفرد، در صنعت بسته بندی زعفران و خشکبار، همواره شرکتی پیشرو باشیم .
صدف پک سعی دارد تا با استفاده از کادر مجرب خود و با نوآوری، تولید و عرضه محصولات متنوع و با کیفیت، فعالیت
خود را گسترش داده و در ارتقای سطح کیفی صنعت بسته بندی، نقش پر رنگ تری را ایفا نماید .
شرکت صدف با پیشینه ای 30 ساله، سابقه ای درخشان و اخذ گواهینامه های متعدد از جمله :
ISO9001, ISO 14001, ISO 18001 ثبت چندین طرح صنعتی و … ، اکنون به دنبال کشف افق هایی نو در صنعت بسته بندی می باشد .
ما با پرهیز از تقلید و با اتکا به تجربه، توانمندی و تخصص مجموعه صدف و سرلوحه قرار دادن خلاقیت و ابتکار، به دنبال درخشش بیش از پیش در صنعت بسته بندی هستیم.

##tt##-

گواهینامه‌های‌ ما

افتخار داریم تا در این مسیر با دریافت برترین استانداردهای روز دنیا حرکت کنیم تا بهترین ها را برای مشتریان خود مهیا نماییم.